Happy Moon’s Cafe’ de Arkadaşlarla Kahvaltı

Ne zamandır arkadaşlarla güzel bir kahvaltı yapmak istiyorduk. Birkaç hafta önce de fırsat bulabildik. Kimseye yorgunluk olmasın, dışarıda biraz hava alalım(kapalı alanı da var) hem de uygun olsun diye düşünürken daha önce bir kez kahvaltıya gittiğim Happy Moon’s Cafe geldi aklıma. Fenerbahçe’deki mekan hem kahvaltısıyla hem de ortamıyla çok hoşuma gitmişti.

10 kişi olacağımız ve rezervasyon da yapılmadığı için biz önceden gittik. 8 kişiye kadar uygun oturma düzenleri mevcut, ama siz de bizim gibi kalabalık bir grup olarak gidecekseniz, saat 10:00’dan önce orada olmanızı öneririm.
Bu arada 10:00′ dan sonra kapıda kuyruk oluyor, beklemeniz gerekebilir.

Kahvaltı tabağı alabileceğiniz gibi açık büfeyi de tercih edebilirsiniz. Kahvaltı tabağını sakın küçümsemeyin… Birkaç çeşit peynir, salam, sosis, sucuk, yumurtalı ekmek ve böreğin yer aldığı tuzlu tabağının ardından reçeller ve balın yer aldığı tatlı tabağı ve sınırsız çay sizi bekliyor.

Açık büfede; çeşit çeşit peynir, salam, sucuk, sosis, jambon, börekler, menemen (deneyenler beğendi), reçellerin yer aldığı kahvaltılıkların yanı sıra kekler ve tatlılar bulunuyor. Tatlıların birkaçını denedim, fena değillerdi.

Gelelim bu organizasyonun bütçe kısmına: Kahvaltı tabağı (sınırsız çay ile) 22.50 TL, açık büfe kahvaltı 30.00 TL.
(Bu fiyatlar yazının yayınlandığı tarihteki fiyatlardır.)

Bu arada arabanızla gitmemeniz daha iyi olabilir; çünkü çok kalabalık ve araç park yeri bulmak zor oluyor. Park yerlerinin hepsinin ücretli olduğunu ayrıca belirtmeliyim.

Keyifli kahvaltılar dilerim.

Web sitesi, facebook hesabı, ve twitter hesabından da takip edebilirsiniz.

Not: Resim Happy Moon’s Cafe web sitesine aittir.

Paylaşmak güzeldir!

Bir Cevap Yazın