Idea Kadıköy Dış Görünüm

Mükemmel Çalışma Alanı : IDEA Kadıköy

Moda’da yeşillikler içinde bulunan serbest çalışma alanı Idea Kadıköy, sakin, huzurlu ve düzenli bir çalışma ortamı sunuyor. Çalışırken sessizlik ve huzur arayanlardansanız, kesinlikle ziyaret etmenizi öneririm.

Ücretli ve ücretsiz olmak üzere 2 çalışma alanı bulunuyor. Ücretli alan Temmuz ortası veya sonu gibi aktif olacakmış. Ücretsiz alan ise şu an kullanımda.

Yetkililer, belli bir grubun hem ücretli hem de ücretsiz alanı domine etmesine izin vermeyeceklerini söylediler. Hem kullanıcı çeşitliliğini hem de sürdürülebilir bir çalışma alanını yaratması açısından oldukça iyi bir karar alınmış. Tebrik ederim.

Şimdi kısaca ücretli ve ücretsiz çalışma alanlarını tanıtmaya çalışayım.


Ücretsiz Çalışma Alanı

Ücretsiz alanda, TC Kimlik Numaranız ile kayıt olabileceğiniz, günlük 2 GB kotalı Wi-Fi var. İnternet hızı günlük kullanım için yeterli. 20 mbps hız tüm kullanıcılar arasında paylaştırılıyor. Ortalama olarak 15 kişinin bağlandığını düşünürsek; dosya yükleme veya indirme işlemleri dışında,  internette gezinme, video izleme,.. gibi birçok şeyi yapabiliyorsunuz. Ancak, zaman içerisinde kullanıcı sayısı arttığında çok yavaşlayacaktır. Kadıköy Belediyesi‘nin ücretsiz alan için de fiber internet getirmesinde fayda var. Eminim, süreç içerisinde onu da yapacaklardır.


Ücretli Çalışma Alanı

Ücretli alan ise; ön kayıt almaya başladı. Kendinize ait bir masa ve kilitli dolabınızın olacağı bu alanda fiber internet var. İnternet, yine kullanıcılar arasında paylaştırılıyor. Tecrübe etmeden hızın yeterli olup olmayacağı konusunda yorumda bulunmak çok zor, ancak yeterli görülmediği takdirde hızın arttırılabileceğine eminim. Böyle faydalı ve güzel bir çalışma alanını düşünen kişilerin bunu da düşüneceğinden kuşkum yok.

 


 

Ben ön kayıt yaptırdım ve ücretsiz alanı da şimdiden birkaç kez kullandım 😀

Kayıt için Kadıköy Belediyesi ile 0 216 542 50 00 telefon numarası ile iletişime geçebilir, Idea kadıköy Facebook hesabına gidebilir veya Idea Kadıköy’ü ziyaret edebilirsiniz ( adres ).

Bence ziyaret edip yerinde görmenizde fayda var. Hem Moda’nın havasını solumuş, hem de Khalkedon‘da bir limonata içebilirsiniz.

 

Paylaşmak güzeldir!

Bir Cevap Yazın