Planes Film Afişi - Planes Movie Poster

Planes

Disney, Pixar işbirliği ile arabalara can verdikten sonra, yoluna Pixar olmadan devam ediyor ve Planes filmiyle uçaklara can veriyor.

Dusty (seslendiren Dane Cook), paslanmaya yüz tutmuştur ve hayallerinde ünlü bir yarış uçağı olmak istemektedir. Ancak, ortada hiç de ufak olmayan sorunlar vardır. Birincisi, Dusty’nin yükseklik korkusu vardır. İkincisi ise, Dusty bir yarış uçağı olarak üretilmemiştir. Acaba Dusty tüm bu zorlukların üstesinden gelebilecek mi? Efsanevi yarış uçağı Skipper’ın(seslendiren Stacy Keach) da yardımlarıyla içindeki yarış uçağını canlandıracak, ve tüm sorunların üstesinden gelecektir.

Dusty - Disney's Planes

Skipper - Disney's Planes

Disney’in filmlerini genelde beğeniyor olmama rağmen, Disney hiçbir zaman Pixar’ın kattığı duyguyu filmlere ve film karakterlerine katamıyor. Bu nedenle Planes, Arabalar(Cars) filminin taklidi gibi duruyor benim gözümde. Tabii ki, filmin ne kadar taklit ne kadar orijinal olduğuna izlemeden karar veremeyiz, ama tanıtımda bile Arabalar filmini kullandıklarına göre taklit unsurlar içeriyordur. Filmi izlemek için Ağustos ayını beklememiz gerekiyor. Şimdilik aşağıdaki resmi videolarıya yetinmek zorundayız.

Sneak Peek :

Resmi Fragman -1 :

Disney’in Planes filmi hakkındaki en son gelişmeleri web sitesi ve facebook sayfası üzerinden takip edebilirsiniz.

Paylaşmak güzeldir!

Bir Cevap Yazın